Top Banner
Ascona kampioen SVB Bekercompetitie 2018 ------------- Inter Moengotapoe, Botopasi en WBC uit de bekercompetitie gewipt ------------- Turan verruilt FC Barcelona definitief voor Istanbul Basaksehir ------------- Feyenoord sluit Van Persie weer in de armen ------------- Deva Boys nog steeds zonder overwinning
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
woensdag, 03 januari 2018 16:31

Wedstrijdschema SVB 2e Divisie speelronde 8

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 2e Divisie speelronde 8: Jong Aurora vs. Kamal Dewaker op zaterdag 20 januari in het NGVB stadion om 16.30u, Happy Boys vs. Tahiti op zaterdag 20 januari in het Meerzorg stadion om 16.30u.

Santos vs. Flora op zaterdag 20 januari in het A.Pierkhan stadion om 16.30u, ACoconut vs. Slee Jr op zondag 21 januari in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u, Broki vs. Deva Boys op zondag 21 januari in het NGVB stadion om 16.30u. Het schema van de inhaalwedstrijden: ACococonut vs. Deva Boys op zondag 07 januari in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u, Deva Boys vs. Happy Boys op donderdag 11 januari in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u.

De topscorers: Milroy Jones van Flora met 12 dlp, Moegabe Chaslie van KD met 8 dlp, Xaviero Perk van Santos met 5 dlp, Delano Vrede van ACoconut met 4 dlp, Armando Lugard van Jong Aurora met 4 dlp, Theodorus Dors van Santos met 4 dlp.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 112 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 08 07 01  00  22 30  11 
02 WBC 09  07  00  02  21 23 12
03 Notch 08  06  00  02  18 17  09 
04 Leo Victor 09  04  04  01  16  17 08 
05 Transvaal 08  04  02  02  14  20  08 
06 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
07 Voorwaarts 08  04  00  04  12  12  11 
08 Inter M.T. 09  03  02  04  11  17  12 
09 Botopasi 08  02  01  05  07  11  19 
10 West United 08  02  00  06  06  07  16 
11 SNL  09  02  00  07  06  08  18 
12 Nishan 42 08 01  01  06  01  09  24 
13 Papatam 07  01  00  06  00  07  33 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  07 06  01  00  19  17 04 
02 ACoconut 07 05  00  02  15  18  08 
03 Happy Boys 07 04  03  00  15  11  04 
04 Slee Jr  07  03  01  03  10  10  13 
05 Flora  07 02  03  02  09  15  10 
06 Broki 07  02  03  02  09  06  05 
07 KD 07  02  02  03  08  12  09 
08 Jong Aurora 07 02  02  03  08  10  11 
09 Tahiti 07 01 01 05 04 08 23
10 Deva Boys 07 00 00 07 -3 03 22