Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 05 februari 2018 17:00

Wedstrijdschema SVB 2e Divisie speelronde 11

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 2e Divisie speelronde 11: Jong Aurora vs. Deva Boys op zaterdag 10 februari in het NGVB stadion om 16.30u, Santos vs. Broki op zaterdag 10 februari in het A.Pierkhan stadion om 16.30u.

KD vs. Happy Boys op zaterdag 10 februari in het Ramkhelawan sc om 16.30u, Slee Jr vs. Flora op zondag 11 februari in het NGVB stadion om 16.30u, Tahiti vs. Acoconut op zondag 11 februari in het Ramkhelawan sc om 16.30u.

De topscorers: Milroy Jones van Flora met 12 dlp, Moegabe Chaslie van KD met 12 dlp, Delano Vrede van ACoconut van 7 dlp, Xaviero Perk van Santos met 6 dlp, Theodorus Dors van Santos met 7 dlp, Alvaro Reingoud van Santos met 5 dlp, Nawalka Tooy van ACoconut met 5 dlp, Sergey Ellioth van Tahiti met 5 dlp, Ike Adams van Happy Boys met 5 dlp.

Copyright © 2018 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 96 keer Laatst aangepast op zaterdag, 10 februari 2018 20:08

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44