Top Banner
Brief QN sports inzake weigering cameraploeg door Inter Moengotapoe ------------- Nini Harpal Open worsteltoernooi met top match-ups ------------- Aanstelling trainers nationale selecties ------------- Badminton Nationale Jeugd Kampioenschappen succesvol afgerond ------------- Telesur verovert CTSS Plus veteranentitel
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 18 juli 2017 16:40

SVB start met U20 Vrouwenvoetbal competitie

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Op woensdag 19 juli 2017 wordt een aanvang gemaakt met de SVB (Surinaamse Voetbal Bond) U20 competitie bij de vrouwen. Zes clubs hebben zich ingeschreven voor deze competitie tw: Oema Soso, Dosko, Su Sport Talent, Ascona, SRD en Merodia.

Het schema (U20): Oema Soso vs. Ascona op woensdag 19 juli om 16.30u in het Dr.Ir.F.Essed stadion, Dosko vs. SRD op zaterdag 22 juli om 16.00u in het Dr.Ir.F.Essed stadion.

De stand bij de senioren: 1. SV Oema Soso 8 - 24 pnt (75 - 11), 2. Ascona 9 - 21 pnt (44 - 9), 3. Dosko 9 - 21 pnt (44 - 23), 4. Merodia 9 - 15 pnt (35 - 19), 5. SRD 8 - 12 pnt (30 - 23), 6. Evita 9 - 6 pnt (22 - 48), 7. AC Oema Soso 8 - 1 pnt (4 - 43), 8. Su Sport Talent 8 - 1 pnt (3 - 83). De nummers 1 tot en met 4 plaatsen zich voor de finaleronde.De topscorers: Andaya Landveld van Oema Soso met 25 dlp, Monica Weegman van Merodia met 22 dlp, Mervil Blatz van Dosko met 19 dlp, Pamela Ansoe van Oema Soso met 16 dlp.

De competitie bij de senioren wordt voortgezet op donderdag 20 juli 2017: AC Oema Soso vs. SRD op donderdag 20 juli om 18.00u, Merodia vs. Evita op vrijdag 21 juli om 18.00u, Ascona vs. Dosko op zondag 23 juli om 16.00u, SV Oema Soso vs. SRD op zondag 23 juli om 18.00u. Alle wedstrijden worden afgewerkt in het Dr.Ir.F.Essed stadion.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 166 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora