Top Banner
Brief QN sports inzake weigering cameraploeg door Inter Moengotapoe ------------- Nini Harpal Open worsteltoernooi met top match-ups ------------- Aanstelling trainers nationale selecties ------------- Badminton Nationale Jeugd Kampioenschappen succesvol afgerond ------------- Telesur verovert CTSS Plus veteranentitel
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 23 juli 2017 21:30

Uitslagen SVB Vrouwenvoetbal competitie 19 t/m 23 juli 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Vrouwenvoetbal competitie 19 tot en met 23 juli 2017 bij de Senioren: AC Oema Soso vs. SRD 0-2, Merodia vs. Evita 3-1, Ascona vs. Dosko 2-2, SV Oema Soso vs. SRD 8-1. U20: Oema Soso vs. Ascona 0-7 en Dosko vs. SRD 0-1.

De stand bij de senioren: 1. SV Oema Soso 9 - 27 pnt (83 - 12), 2. Ascona 10 - 22 pnt (46 - 11), 3. Dosko 10 - 22 pnt (46 - 25), 4. Merodia 10 - 18 pnt (38 - 20), 5. SRD 10 - 15 pnt (33 - 31), 6. Evita 10 - 6 pnt (23 - 51), 7. AC Oema Soso 9 - 1 pnt (4 - 45), 8. Su Sport Talent 8 - 1 pnt (3 - 83). De nummers 1 tot en met 4 plaatsen zich voor de finaleronde.

Het vervolgschema U20: Su Sport Talent vs. Merodia op woensdag 26 juli om 16.30u, SRD vs. Oema Soso op zaterdag 29 juli om 16.00u. Wedstrijdschema senioren competitie: SRD vs. Dosko op donderdag 27 juli om 18.00u, AC Oema Soso vs. Su Sport Talent op vrijdag 28 juli om 18.00u, SRD vs. Evita op zondag 30 juli om 16.00u, SV Oema Soso vs. Merodia op zondag 30 juli om 18.00u. Alle wedstrijden worden afgewerkt in het Dr.Ir.F.Essed stadion.

De topscorers bij de senioren: Andaya Landveld van Oema Soso met 25 dlp, Monica Weegman van Merodia met 23 dlp, Mervil Blatz van Dosko met 19 dlp, Pamela Ansoe van Oema Soso met 16 dlp.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 108 keer Laatst aangepast op dinsdag, 25 juli 2017 12:10

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora