Top Banner
Brief QN sports inzake weigering cameraploeg door Inter Moengotapoe ------------- Nini Harpal Open worsteltoernooi met top match-ups ------------- Aanstelling trainers nationale selecties ------------- Badminton Nationale Jeugd Kampioenschappen succesvol afgerond ------------- Telesur verovert CTSS Plus veteranentitel
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 31 juli 2017 16:03

Stand van zaken & wedstrijdprogramma SVB Vrouwenvoetbal competitie

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De uitslagen van de SVB vrouwen voetbal competitie van het afgelopen weekeinde: U20 Merodia vs. Su Sport Talent 9-0, SRD - Oema Soso 2-0. Senioren: Dosko - SRD 4-1, AC Oema Soso - Su Sport Talent 2-0, Evita - SRD 2-2, SV Oema Soso - Merodia 2-1.

De stand bij de senioren: 1. SV Oema Soso 10 - 30 pnt (85-13), 2. Dosko 11 - 25 pnt (50-26), 3. Ascona 10 - 22 pnt (46-11), 4. Merodia 11 - 18 pnt (39-22), 5. SRD 12 - 16 pnt (36-37), 6. Evita 11 - 7 pnt (25-53), 7. AC Oema Soso 10 - 4 pnt (6-45), 8. Su Sport Talent 9 - 1 pnt (3-85). De nummers 1 tot en met 4 plaatsen zich voor de finaleronde.

Het vervolgschema U20: Ascona vs. Dosko op woensdag 02 augustus om 16.30u, Oema Soso vs. Su Sport Talent op zaterdag 05 augustus om 16.00u. De seniorencompetitie wordt voortgezet op donderdag 03 augustus 2017. Het schema: Evita vs. Su Sport Talent op donderdag 03 augustus om 18.00u, Dosko vs. AC Oema Soso op vrijdag 04 augustus om 18.00u, Su Sport Talent vs. Merodia op zondag 06 augustus om 16.00u, Ascona vs. SRD op zondag 06 augustus om 18.00u. Alle wedstrijden worden afgewerkt in het Dr.Ir.F.Essed stadion.

De topscorers: Andaya Landveld van Oema Soso met 31 dlp, Monica Weegman van Merodia met 23 dlp, Mervil Blatz van Dosko met 21 dlp, Pamela Ansoe van Oema Soso met 19 dlp.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 142 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora