Top Banner
Ascona kampioen SVB Bekercompetitie 2018 ------------- Inter Moengotapoe, Botopasi en WBC uit de bekercompetitie gewipt ------------- Turan verruilt FC Barcelona definitief voor Istanbul Basaksehir ------------- Feyenoord sluit Van Persie weer in de armen ------------- Deva Boys nog steeds zonder overwinning
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 31 juli 2017 16:03

Stand van zaken & wedstrijdprogramma SVB Vrouwenvoetbal competitie

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De uitslagen van de SVB vrouwen voetbal competitie van het afgelopen weekeinde: U20 Merodia vs. Su Sport Talent 9-0, SRD - Oema Soso 2-0. Senioren: Dosko - SRD 4-1, AC Oema Soso - Su Sport Talent 2-0, Evita - SRD 2-2, SV Oema Soso - Merodia 2-1.

De stand bij de senioren: 1. SV Oema Soso 10 - 30 pnt (85-13), 2. Dosko 11 - 25 pnt (50-26), 3. Ascona 10 - 22 pnt (46-11), 4. Merodia 11 - 18 pnt (39-22), 5. SRD 12 - 16 pnt (36-37), 6. Evita 11 - 7 pnt (25-53), 7. AC Oema Soso 10 - 4 pnt (6-45), 8. Su Sport Talent 9 - 1 pnt (3-85). De nummers 1 tot en met 4 plaatsen zich voor de finaleronde.

Het vervolgschema U20: Ascona vs. Dosko op woensdag 02 augustus om 16.30u, Oema Soso vs. Su Sport Talent op zaterdag 05 augustus om 16.00u. De seniorencompetitie wordt voortgezet op donderdag 03 augustus 2017. Het schema: Evita vs. Su Sport Talent op donderdag 03 augustus om 18.00u, Dosko vs. AC Oema Soso op vrijdag 04 augustus om 18.00u, Su Sport Talent vs. Merodia op zondag 06 augustus om 16.00u, Ascona vs. SRD op zondag 06 augustus om 18.00u. Alle wedstrijden worden afgewerkt in het Dr.Ir.F.Essed stadion.

De topscorers: Andaya Landveld van Oema Soso met 31 dlp, Monica Weegman van Merodia met 23 dlp, Mervil Blatz van Dosko met 21 dlp, Pamela Ansoe van Oema Soso met 19 dlp.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 167 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 09 07 02  00  23 31  12 
02 WBC 09  07  00  02  21 23 12
03 Notch 08  06  00  02  18 17  09 
04 Leo Victor 09  04  04  01  16  17 08 
05 Transvaal 08  04  02  02  14  20  08 
06 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
07 Voorwaarts 09  04  01  04  13  13  12 
08 Inter M.T. 09  03  02  04  11  17  12 
09 Botopasi 08  02  01  05  07  11  19 
10 West United 08  02  00  06  06  07  16 
11 SNL  09  02  00  07  06  08  18 
12 Nishan 42 08 01  01  06  01  09  24 
13 Papatam 07  01  00  06  00  07  33 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  07 06  01  00  19  17 04 
02 ACoconut 07 05  00  02  15  18  08 
03 Happy Boys 07 04  03  00  15  11  04 
04 Slee Jr  07  03  01  03  10  10  13 
05 Flora  07 02  03  02  09  15  10 
06 Broki 07  02  03  02  09  06  05 
07 KD 07  02  02  03  08  12  09 
08 Jong Aurora 07 02  02  03  08  10  11 
09 Tahiti 07 01 01 05 04 08 23
10 Deva Boys 07 00 00 07 -3 03 22