Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 7 02 december 2017: PVV vs. West United 4-0, Voorwaarts vs. SNL 2-0. Overige uitslagen: Transvaal vs. WBC 5-1, Botopasi vs. Nishan 42 2-2, Robinhood vs. Inter Moengotapoe 5-4.

Lees meer...

De openingswedstrijd van het WK 2018 gaat tussen gastland Rusland en Saudi-Arabië. Vrijdagmiddag werd in Moskou geloot voor de groepsfase en de aanwezige prominenten koppelden onder meer Europees kampioen Portugal aan Spanje.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 1e Divisie speelronde 7: Transvaal vs. WBC op woensdag 29 november in het A.Kamperveen stadion om 19.00u, Botopasi vs. Nishan 42 op donderdag 30 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 2e Divisie speelronde 5: Tahiti vs. Santos op zaterdag 02 december in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u, Happy Boys vs. Jong Aurora op zaterdag 02 december in het Meerzorg stadion om 16.30u.

Lees meer...

LSO (Livorno Sport Organisatie) uitslagen 26 november 2017: T. s.v. Welgedacht C II - Jong Hindelaya (2-0) 3-0. Doelpuntenmakers s.v. Welgedacht C II: Akoimi Yannick 2x, Daniel Kamsoeri, T. K.D. 2011 - Sudhar (0-3) 0-5.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 29: 50+A Mast vs. Biek 1 - 2, 50+B The brothers vs. Tammenga 3 - 1, 50+A Njango vs. SLM Friends 1 - 2, 40+B Biek vs. Frico 6 - 2, 35+ Vasco da Gama vs. Saramacca 2 - 0.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 28: 40+A The brothers vs. Waterfront 2 - 2, 40+A Styx MN vs. Openbaar groen 7 - 1, 40+B Nivo vs. Player in Action 7 - 0, 40+A Fajalobi vs. Obo 2 - 2, 50+A Goejaba vs. Ratio 1 - 1.

Lees meer...

Stand van zaken en wedstrijdschema SVB 2e Divisie speelronde 5: De uitslagen van de SVB Tweede Divisie van het afgelopen weekeinde: Jong Aurora - Slee Jr 3 - 1, Happy Boys - Broki 0 - 0, KD - Flora 0 - 2, Santos - ACoconut 3 - 2, Tahiti - Deva Boys 1 - 2.

Lees meer...

Stand van zaken en wedstrijdschema SVB 1e Divisie speelronde 6: De uitslagen van de SVB Eerste Divisie competitie van het afgelopen weekeinde: Leo Victor - Voorwaarts 2 - 1, Botopasi - Robinhood 1 - 2, Nishan 42 - West United 2 - 1, PVV - SNL 0 - 1.

Lees meer...

LSO (Livorno Sport Organisatie) uitslagen 19 november 2017: T. Caravan 2010 - s.v. Welgedacht C II (1-1) 1-1. Doelpuntenmakers: Caravan 2010 Romano Wijngaarde. s.v. Welgedacht C II Daniel Kamsoeri. T. Jong Jivan Jotie - Sudhar (0-2) 0-5.

Lees meer...

Jaarlijks organiseert de CONCACAF samen met haar leden een “International Womensday” om meer vrouwen te interesseren om aan de voetbalsport te doen. De CONCACAF zal dit jaar de “internationale Vrouwenvoetbal dag” met haar nationale bonden in de regio vieren.

Lees meer...

Uitslagen en wedstrijdschema WSO (Wanica Sport Organisatie) 11 november 2017: Sunnypoint vs. TBL 6 - 2. Zondag 12 november 2017: Bende Konde vs. Jaw Jaw 0 - 1, SVH vs. Gremio 3 - 2, Pokigron - Toerano 1 - 1.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 27: 40+B Hvb vs. Hermandad 3 - 1, 40+A Styx vs. Waterfront 3 - 1, 50+A Brantimakka vs. Succes 5 - 3, 40+A Palefi Boys vs. The Brorthers 2 - 5, 50+A Nivo vs. Mast 2 - 0.

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 4 SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie: Jong Aurora vs. Slee Jr. op donderdag 16 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, KD vs. Flora op zaterdag 18 november in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u.

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 5 SVB Eerste Divisie: Leo Victor vs. Voorwaarts op woensdag 15 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, Botopasi vs. Robinhood op vrijdag 17 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u.

Lees meer...

Uitslagen LSO (Livorno Sport Organisatie) 1e en 2e klasse competitie 12 november 2017: T. Neta Dell - Jong Jivan Jotie (1-1) 3-4. Doelpuntenmaker Neta Dell: Manodjkoemar Ambika, Ravesh Bansie, Prashant Bhoendie.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 3: Kamel Dewaker vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Zondag won Broki met 3-0 van Slee Jr., terwijl Tahiti en Jong Aurora 0-0 gelijk speelden.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 4: SNL vs. WBC 0-2, Transvaal vs. PVV 1-2, Voorwaarts vs. Nishan 42 2-1, Inter Moengotapoe vs. Leo Victor 1-1, West United vs. Botopasi 2-0, Papatam vs. Notch 1-4.

Lees meer...

Uitslagen SVB Tweede Divisie speelronde 3 04 november 2017: KD vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Wedstrijdschema speelronde 3: Broki vs. Slee Jr op zondag 12 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 16.30u.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 4 11 november 2017: SNL vs. WBC 0-2, Transvaal vs. PVV 1-2, Voorwaarts vs. Nishan 42 2-1, Inter Moengotapoe vs. Leo Victor 1-1, West United vs. Botopasi 2-0.

Lees meer...

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44