Top Banner
Surinaamse U15 voetbal selectie verslaat St.Lucia ------------- Suriname uitstekend bij Carebaco 2017 Junior Championships ------------- De Arend en SCVU trekken seriestand gelijk ------------- Kampioenen Jeugd damkampioenschappen 2017 bekend ------------- Koploper Pinto Boys verliest van Palm Boys
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 01 oktober 2016 18:57

Matchmaking ‘West versus De Rest’ worsteltoernooi aangepast

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Onderstaand artikel is ingezonden door de Surinaamse Worstel Federatie (SWF). Vanwege blessuregevallen is de matchmaking voor het worsteltoernooi van zaterdag 1 oktober ‘West versus De Rest’ in het VHP-centrum in Nickerie aangepast.

Matchmaking worsteltoernooi Nickerie: 1. Jair Ramkisoen WV Jai Hind - Sahil Satram Wv Jai Hanoeman (Jeugd), 2. Kamlesh Kalidin WV Hind-Keserie - Atish Satram WV Jai Hanoeman (Jeugd), 3. Akshay Mahabel WV Hind-Keserie - Stephan Brunings WV Commewijne (Jeugd), 4. Nawien Bepat WV Jai Hind - Soeradj Kowlesar WV Jai Hanoeman. 5. Soeradj Gadjoe WV Jai Hind - Adesh Bhawani WV Commewijne, 6. Shaief Sherali WV jai Hind - Rohit Shri WV Commewijne (Jeugd), 7. Akshay Mohan WV Jai Hind - Monesh Asray WV Hind-Keserie, 8. Sudhir Bepat WV Jai Hind - Nitish Ramoutar WV Commewijne (Jeugd), 9. Remie Padarat Jai Hind - Ashwien Mansabdar SC Tatami, 10. Nawien Bepat WV Jai Hind - Antonio Troenodikromo WV Commewijne, 11. Kalidin Sharwien WV Jai Hind - Akaash Ramdien WV Commewijne.

Surinaamse Worstel Federatie

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 297 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19