Top Banner
HVV brengt grote titel voor het eerst naar huis ------------- Santos en Papatam bekeren verder ------------- Arsenal kan seizoen redden met FA Cup ------------- Karateschool Seiken winnaar Lelydorp karate kampioenschappen ------------- Messi schiet Barça in extremis naar winst in Clásico
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 01 oktober 2016 18:57

Matchmaking ‘West versus De Rest’ worsteltoernooi aangepast

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Onderstaand artikel is ingezonden door de Surinaamse Worstel Federatie (SWF). Vanwege blessuregevallen is de matchmaking voor het worsteltoernooi van zaterdag 1 oktober ‘West versus De Rest’ in het VHP-centrum in Nickerie aangepast.

Matchmaking worsteltoernooi Nickerie: 1. Jair Ramkisoen WV Jai Hind - Sahil Satram Wv Jai Hanoeman (Jeugd), 2. Kamlesh Kalidin WV Hind-Keserie - Atish Satram WV Jai Hanoeman (Jeugd), 3. Akshay Mahabel WV Hind-Keserie - Stephan Brunings WV Commewijne (Jeugd), 4. Nawien Bepat WV Jai Hind - Soeradj Kowlesar WV Jai Hanoeman. 5. Soeradj Gadjoe WV Jai Hind - Adesh Bhawani WV Commewijne, 6. Shaief Sherali WV jai Hind - Rohit Shri WV Commewijne (Jeugd), 7. Akshay Mohan WV Jai Hind - Monesh Asray WV Hind-Keserie, 8. Sudhir Bepat WV Jai Hind - Nitish Ramoutar WV Commewijne (Jeugd), 9. Remie Padarat Jai Hind - Ashwien Mansabdar SC Tatami, 10. Nawien Bepat WV Jai Hind - Antonio Troenodikromo WV Commewijne, 11. Kalidin Sharwien WV Jai Hind - Akaash Ramdien WV Commewijne.

Surinaamse Worstel Federatie

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 250 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Leo Victor 15 10 3 2 33 34 13
2 Inter Moengotapoe 15 10 3 2 33 31 14
3 WBC 15 9 4 2 31 38 22
4 Robinhood 15 7 5 3 26 35 22
5 Nishan 42 15 6 5 4 23 25 21
6 Voorwaarts 15 6 1 8 19 17 23
7 PVV 15 5 2 8 17 22 33
8 Jong Rambaan 15 4 4 7 16 21 28
9 Notch 15 4 3 8 15 17 27
10 Transvaal 15 3 5 7 14 14 22
11 Botopasie 15 4 2 9 14 21 30
12 SNL 15 3 1 11 10 12 32
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Santos 12 7 4 1 25 24 12
2 Acoconut 11 7 1 3 22 28 18
3 West United 12 5 6 1 21 23 12
4 Papatam 12 6 2 4 20 19 14
5 Tahiti 12 6 2 4 20 16 12
6 Slee Jr. 12 5 3 4 18 22 22
7 Flora 13 5 1 7 16 23 23
8 TOK 12 3 6 3 15 21 27
9 Boma Star 12 1 2 9 5 13 27
10 Caravan 12 1 1 10 4 16 37