Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 08 februari 2016 02:23

STS 3 verliest van Christus Koning

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
STS 3 vs. Christus Koning STS 3 vs. Christus Koning

STS 3 heeft bij de voortzetting van de SZVB (Surinaamse Zaalvoetbal Bond) Scholen futsal competitie in poule jongens U14A met 3-5 verloren van Christus Koning. Faisijo Burnet van Christus Koning en Chivaro Plet van STS 3 schreven elk twee doelpunten op hun naam.

Uitslagen zaterdag 6 februari: JU14B STS 2 - Mgr. Wulfingh 2-8, JU14C J.E. Dennert - Mulo Latour 7-1, JU14C St. Paulus - Koewarasan 6-5, JU17E LBGO Nieuwe Domineestraat - J.E. Dennert 7-1, JU17C W. Ritfeld - George A Sin 8-1, JU17D STS 3 - LBO Reeberg 11-0, JU17A MR.DR.J.C. De Miranda Lyeum - Mulo Geyersvlijt 5-1, JU17F LBO-A Lachmonstraat - Mgr. Wulfingh 2-2, JU20H SMO - LBGO Nieuw Domineestraat 3-6, JU20H Koewarasan - Mulo Latour 3-6, JU20F HAVO III - LBO Beekhuizen 7-1, JU20F LBO-A Lachmonstraat - A.A.H.A. 4-0, JU20E IMEAO-1 A - SG Tamanredjo 1-1.

Uitslagen zondag 7 februari: JU17C I.P.J. Berkenveld - Marie Le Fevre 5-3, JU17D Christus Koning - Ewald P. Meyer Lyceum 3-4, JU17A STS 1 - La. Simons 2-4, JU20G A.T. Calor - MR.DR.J.C. De Miranda Lyceum 7-1, JU20A STS 2 - Ewald P. Meyer Lyceum 4-3, JU20E STS 4 - A.R. Leeuwin 3-2, JU20D Theodoor Juda - LBO Latour 2-5, JU20C IMEAO-4 - IMEAO-1 B 4-5, JU20B IMEAO-5 Magentha - Marie Le Fevre 3-2.STS 3 vs. Christus KoningSTS 3 vs. Christus KoningCopyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 299 keer Laatst aangepast op maandag, 08 februari 2016 02:40

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 06 05 01  00  16 23  08 
02 Leo Victor 08  04  04  00  16 15 05
03 WBC 07  05  00  02  15 16  08 
04 Notch 07  05  00  02  15  13 08 
05 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
06 Voorwaarts 08  04  00  04  12  13  11 
07 Transvaal 07  03  02  02  11  15  08 
08 Inter M.T. 08  02  02  04  08  14  12 
09 Botopasi 06  02  01  03  07  09  12 
10 SNL  07  02  00  05  06  06  14 
11 West United  06  01  00  05  03  04  11 
12 Papatam 07 01  00  06  03  07  33 
13 Nishan 42 06  01  01  04  01  07  14 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  06 05  01  00  16  16 04 
02 ACoconut 05 04  00  01  12  12  06 
03 Happy Boys 05 02  03  00  09  07  02 
04 Broki  06  02  02  02  08  06  05 
05 Jong Aurora  06 02  02  02  08  10  10 
06 KD 06  02  01  03  07  12  09 
07 Slee Jr. 06  02  01  03  07  07  13 
08 Flora 06 01  03  02  06  07  08 
09 Tahiti 05 00 01 04 01 02 14
10 Deva Boys 03 00 00 03 -3 01 09